در حال بارگزاری....
دانلود

5 انسان عجیب معاصر با قدرتهای ذهن خوانی،پیشگویی و تناسخ! (زیرنویس+توضیحات)

5_نمایش توهمات:در دهه 60 ادعاهای زنی بنام استلا لنزینگ مبنی بر دیدن نورها و تصاویر عجیب در آسمان،باعث شک محققان شد.او برای اثبات حرفش،عکسهایی گرفت که کل چیزهای عجیبی که میدید،در عکسها هم دیده میشد.اشیا پرنده،دست قطع شده بالای سر یک زن،مردی با ریش بلند و حتی در عکاسی از خودش نیز ضایعات عجیبی روی صورتش دیده شد که در عکس دیگران از همان نما،وجود نداشت.او حتی طی یک فیلمبرداری،تصویر و صدای ترسناک مردان سیاهپوشی را ضبط کرد.او را زنی نامیدند که از توهم و خیالش،تصویر واقعی ارائه میکند!
4_تناسخ:کودکی5ساله بنام لوک از سن2سالگی،مدام حرفهای عجیبی میزند.اینکه در زندگی قبلی،زن30ساله سیاهپوستی بوده که در آتش سوزی کشته شده.او حتی اطلاعاتی دقیق از آن زن مثل نوع آرایش موها،نام پدر مادر قبلی و چیزهای مورد علاقه اش میدهد.مادرش او را نزد پزشک برده،اما برای اطمینان از سلامت روانی کودکش،طی تحقیقاتی کشف میکند13سال قبل از تولد لوک،زنی باهمین مشخصات بنام پاملا،طی یک آتش سوزی در هتل شیکاگو،خودش را از پنجره،بیرون انداخته و مرده است.این ماجرا در اخبار سراسر آمریکا پخش گردید!
3_چی:جان چانگ،استاد علوم چی و متخصص در طب سوزنی در دهه 70 در اندونزی که از بدنش،گرما و برق تولید کرده و صدها بیمار لاعلاج را توسط انرژی دستانش درمان کرد،در مقابل دوربین مستندسازان شبکه BBC کاغذ مچاله شده ای را با انرژی بدن و حرارت دستش آتش میزند!
2_حرکت دادن اجسام:زنی اهل روسیه بنام آلکا لاگینا در دهه 60 میلادی،با توانایی عجیب حرکت دادن اجسام با نیروی ذهن و انجام اینکار بارها در مقابل دوربینها!
1_دورنگاری:جوزف مک مونگل،افسر سابق ارتش آمریکا با قدرتهای عجیبی چون:
پیشگویی:ساخت تاسیسات اتمی چین،بحران گروگانگیری ایران و سقوط قذافی رهبر لیبی.
ذهن خوانی:کافیست شما در هر جایی به منظره ای نگاه کنید تا او با خواندن ذهنتان،تصویر همان منظره را رسم کند!
کاشف:تعیین محل دقیق چاه های نفت،مخازن گاز و معادن گوناگون!
گذشته نگار:نظریه حضور موجودات هوشمند در مریخ حدود 1 میلیون سال قبل از میلاد مسیح.او حتی سالها قبل از ارسال ماهواره به مریخ،نقشهء سطح مریخ را دقیق رسم کرده بود!
تحلیل مستندها:تلگرام [email protected]


25 بهمن 98