در حال بارگزاری....
دانلود

ست میز مدیریت و میز کنفرانس ام دی اف بنکو

اگر بخواهیم هر یک از اعضای شرکت را به یکی از ارگان های بدن تشبیه کنیم، قطعاً مدیریت مجموعه قلب تپنده آن خواهد بود. مدیر در راس هرم سازمانی به اتاقی خاص با ویژگی های منحصر به فرد نیاز دارد. چرا که در این اتاق عموماً از افراد مهمی پذیرایی می ‌شود.
یکی از خدماتی که شرکت بنکو ، - طراح و تولیدکننده مبلمان اداری- تا به امروز به مشتریان خود ارایه داده، تولید میز مدیریت خاص ، و فروش میز مدیریت در سایزهای مختلف ، و متناسب با مقدار فضا ، نوع فعالیت و سلیقه مشتری است. شما در زمان خرید میز مدیریت می‌توانید رنگ مورد پسند خود را انتخاب کرده یا سفارش ساخت میز مدیریت خاص خود را بدهید.
میز مدیریت مدرن بنکو ، ترکیبی‌ست از صفحات MDF با ضخامت ‌های مختلف و قطعات فلزی. در ساخت میز مدیریت اتصالات الیت و فیتینگ به کار رفته است، به همین دلیل قابلیت مونتاژ و دمونتاژ در میز مدیریت ام دی اف وجود دارد.
امتیاز میز مدیریت بنکو نسبت به نمونه‌ های مشابه آن در بازار، امکان الحاق ساید و فایل به بدنه اصلی میز است. ارزش این ویژگی زمانی بر استفاده کننده مسلم می‌شود که بخواهد از محیط بزرگ به محیطی کوچک‌تر یا بالعکس نقل مکان کند. آنگاه بدون تقبل هزینه‌ا‌ی جدید، ساید را برداشته یا به میز مدیر اضافه خواهد کرد.


18 اردیبهشت 97