در حال بارگزاری....
دانلود

آبگیر قالیشویی ماشین آلات ایرانیان

خرید آبگیر فرش با کیفیت و قیمت مناسب برای خریداران این دسته از محصولات چالش برانگیز شده و باعث اثر بخشی بر بخش تولید محصولات شده تا محصولی که به دست مشتریان میرسد دارای کیفیت مطلوب کارایی بالا و قیمت بسیار مناسب باشد,امروزه با شرایطی که مشتریان کارخانجات قالیشویی در هنگام دریافت فرش های خود مد نظر قرار داده اند کیفیت و خشک بودن هر چه بهتر فرش های خود بوده و همین موضوع تاثیر بسزایی در جذب مشتریان بلقوه و ماندگار دارد از این رو مدیران کارگاه و کارخانجات قالیشویی باید در هنگام خرید محصول معقوله کیفیت را بیش از پیش مورد توجهشان باشد و کمیت را فدای کیفیت نکنند.

همواره کیفیت محصول در کنار قیمت و کارایی آن در شرایط سخت کاری حایز اهمیت بوده و موضوعی نیست که بتوان به سادگی از آن عبور کرد و از یکی از همین موارد چشم پوشی کرد.

کیفیت بالای محصول مطمناً باعث جذب بهتر آب از فرش و ماندگار و درصد خرابی کمتر آن میشود و در دراز مدت رضایت مشتری را به همراه دارد از این جهت شرکت ماشین آلات ایرانیان با در نظر در داشتن تمامی موارد ذکر شده کوشیده تا حداکثر توانایی خود را در مهندسی این محصولات بکار گیرد و از بهترین اجناس و قطعات و همین طور طراحی منحصر به فرد در کنار هم یک محصول با کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهد تا رضایت هر چه بیشتر را به ارمغان آورد.

هزینه ای که برای خرید دستگاه آبگیر انجام میشود در کار کارخانه های قالیشویی باعث بالا رفتن راندمان کاری و یک سرمایه گذاری سودآور است چه بسا هزینه هایی را از دوش مدیران هم بر میدارد و در مسیله زمان هم صرفه جویی خواهد شد.

پس با اطمینان و خاطری آسودی میتوانید با یک سرمایه گذاری در کسب و کار خود رونقی عظیم به کار خود ببخشید و هزینه های تمام شده خود را کاهش دهید.اما چه هزینه هایی؟

مطمیناً هیچ هزینه ای گرانبها تر از جلوگیری از اطلاف وقت نیست و پس از آن استفاده از نیروی کمتر در هنگام انجام شستشو میباشد.

شرکت ماشین آلات ایرانیان ( سخنور ) مفتخر بوده با تجربه و آزمون و خطاهای گوناگون محصولی را به بازار عرضه کند که تمامی نیاز های مشتریان در بخش شستشو را پوشش داده و رضایت مشتریان خود را جلب کند.


18 بهمن 96
مطالب پیشنهادی