در حال بارگزاری....
دانلود

دکوراسیون خانه های 60 متری

شهر تهران یکی از شلوغ ترین کلان شهر ها می باشد که رشد جمعیت در کنار مهاجرت از دیگر شهر ها به آن باعث شده تا خانه ها به صورت آپارتمانی در بیاید و ابعاد و متراژ خانه ها هر روز کوچک تر و کوچکتر بشود. آپارتمان هایی که متراژ زیر 60 متر دارند معمولا جز دسته ی خانه های کوچک محسوب می شوند. بسیاری از افرادی که در این خانه های کوچک زندگی می کنند به دنبال آن هستند که محیط منزل شان را طوری دکوراسیون کنند که از فضا بهترین استفاده را بکنند و در عین حال خانه ای زیبا و دلنشین داشته باشند.

اکثر این خانه های کوچک با مشکل فضا مواجهه هستند و نوع چیدمان وسایل و اثباب اگر درست نباشد خانه تبدیل به یکی از شلوغ ترین خانه هایی می شود که تا به حال دیده اید. برای آن که آرامش و نظم و نظام به خانه تان برگردد باید از هر قسمتی از خانه به صورت بهینه استفاده شود. حتی در گوشه کنار خانه، کنج ها و فضا های پرت نیز باید از فضا استفاده شود و جایی بی استفاده نماند. برای انجام این کار حتما با یک متخصص و طراح دکوراسیون داخلی مشورت کنید.
برای اطلاع از قیمت های متریال های پارکت،پارکت لمینت، کاغذ دیواری، دیوارپوش ها و کفپوش ها، کابینت و قرنیز با بخش بازرگانی شرکت دکورچوب تماس حاصل نمایید و یا به صورت حضوری به دکورچوب مراجعه کرده و محصولات را از نزدید ببینید و با یک دیگر مقایسه کنید.
021-22392718
www.decorchoob.com


8 شهریور 98
مطالب پیشنهادی