در حال بارگزاری....
دانلود

اموزش ساخت منو توقف بازی در یونیتی - جلسه 1

حتما برای شما پیش امده است که بنابر دلایلی بخواهید بازی را موقتا رها کنید و به دیگر کارها بپردازید.برای این امر شما باید بتوانید برای بازی خودتان قابلیت توقف یا همان pause را پیاده سازی نماید.

در اموزش ساخت منو توقف بازی در یونیتی ما به شما یاد خواهیم داد که به راحتی یک منو توقف برای بازی های خودتان برای هر پلتفورمی و هر بازی ای پیاده کنید.که فرقی ندارد بازی شما دو بعدی باشد یا سه بعدی.

همچنین درون این اموزش نحوه کار کردن با پنل ها و رابط کاربری جدید یونیتی اموزش داده شده است تا شما بتوانید با زیبایی هرچه بیشتر یک منو زیبا برای بازی خودتان پیاده سازی کنید.برای مشاهده خروجی اموزش حتما فیلم دموی اموزش را مشاهده کنید.

یکی از ویژگی های بازی های امروزه ایجاد حالت اسلوموشن درون بازی ها است.در این اموزش ما به شما یاد خواهیم داد که چگونه میتوانید این ترفند را درون بازی خودتان به کار ببرید و موجب زیباتر شدن بازی خودتان شود.

دوستان گرامی که اموزش ساخت بازی موبایل را مشاهده کرده بودند درخواست داشتند که درون بازی یک منوی لمسی برای توقف بازی پیاده سازی کنند.لذا ما اموزش ساخت منو توقف بازی در یونیتی را برای این دوستان پیاده سازی کرده ایم.امیدواریم از این اموزش لذت ببرید.

سرفصل های اموزش :
اموزش کار با رابط کاربری جدید یونیتی
ایجاد پنل منوی زیبا و انعطاف پذیر
ایجاد حالت اسلوموشن در بازی
کد توقف , ادامه ی بازی و اسلوموشن در یونیتی
ایجاد کلید لمسی توقف و اجرای بازی ها در یونیتی
دقت کنید که درون نت کدهای مربوط به توقف بازی بیان شده است.اما هدف ما از ساخت این اموزش صرفا کدنویسی این عملیات نبوده است.بلکه ما خواسته ایم به شما یاد بدهیم که چگونه یک منوی توقف زیبا برای بازی خود پیاده کنید که امروزه در تمام بازی های موبایل از جمله پرندگان خشمگین هم پیاده سازی شده است.


15 اردیبهشت 97