در حال بارگزاری....
دانلود

تلویزیون ال جی 55sj800

تلویزیون اسمارت ال جی 55SJ800 تولید کمپانی کره‌ای است و دارای طراحی شیک و خاص می‌باشد. صفحه نمایش تلویزیون اسمارت ال جی بر پایه‌ی 4K است. و دارای رزولوشن 2160*3840 پیکسل است. با وجود این صفحه نمایش شما قادر به آن هستید که تصاویر را با کیفیت بالا و وضوح فوق العاده مشاهده نمایید.

تلویزیون فورکی ال جی دارای تکنولوژی نانوسل است که با وجود این تکنولوژی جزییات و رنگ‌ها را به صورت کاملا طبیعی و روشن مشاهده می‌نمایید. موتور پردازشگر تلویزیون 4K ال جی Master Engine می‌باشد که به نوبه‌ی خود بر روی نمایش کیفیت بالا و دقت خیره کننده تصاویر تاثیر بسزایی دارد.

توان خروجی صدای این تلویزیون اسمارت ال جی 20 وات است. تلویزیون اسمارت ال جی دارای ابعاد بزرگ و صفحه نمایش تخت می‌باشد. چون تلویزیون اسمارت ال جی دارای زاویه‌ی دید وسیع می‌باشد پس از هر نقطه‌ی اتاق که باشید تصاویر را با کیفیت و وضوح بالا خواهید دید.تلویزیون اسمارت ال جی تصاویر و صحنه‌های هیجان انگیز را برای شما فذاهم می‌سازد و امکان این را به شما می‌دهد که رویاهایتان را در فیلم‌ها ساخته و به مناطق و سرزمین‌هایی که می‎‌خواهید سفر کنید. نمایشگر تلویزیون اسمارت ال جی دارای کیفیت4K و رزولوشن 2160*3840 است.
تلویزیون فورکی ال جی دارای تکنولوژی Nano Cell و Bilion Rich Colours است که طیف رنگی عظیمی را به نمایش می‌گذارند. شما قادر به آن هستید که با نگاه کردن به صحنه‌های طبیعت در آنها غرق شده و تنوع رنگ‌های سبز و زرد و رنگ‌هایی که در بین اشیاء هستند را تماشا کنید.
https://banehkhanegi.com/14-%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86


9 مهر 98