در حال بارگزاری....

نظر مردم در مورد ازدواج سفید

ازدواج سفید میخوام! نظر مردم در مورد ازدواج سفید


17 آذر 96
علی افروزان در 1 ماه پیش بسیار مضر هست. به خدا قسم اگه موانع ازدواج قانونی را بشه برطرف کرد، بهترین نوع ازدواج هست. باید فرهنگ مردم درست بشه. این مطرح کردن ازدواج سفید به بهانه بالا رفتن آمار طلاق، پاک کردن صورت مسأله هست. بیاین ببینید چرا اینقدر آمار طلاق بابا رفته، اکثرش به علت عدم فرهنگ سازی و آموزش قبل از ازدواج هست. اون مشکل را حل کنید، نه اینکه یه راه حلی جلوی جوانها بذارید که وقتی از یکی خوششون نیومد سریع رابطه را به هم بزنن. به فکر آسیب‌های روحی روانی طرفین هم باشید
الهام در 2 ماه پیش من موافقم البته در ایران که همه می خوان از هم سواستفاده کنن اجرا نشدنیه ولی کلا خیلی خوبه که دو نفر واقعا به این نتیجه برسن که می خوان باهم ازدواج قانونی کنن . تعهد باید در ذهن و قلب افراد باشه وگرنه ازدواج قانونی الزاما تعهد برای دوطرف نمیاره.
رویا رفعتی در 3 ماه پیش ازدواج سفید ازدواجی هست که طرفین کوچکترین تعهداتی نسبت به هم ندارند.خانم یا آقا در صورت عدم رضایت از هر چیزی بلافاصله میتوانند رابطه را تمام کنند ولی با بالا رفتن سن خانم ها تمایل رابطه ی جنسی با آن از طرف آقایان کمتر میشود و اساس این نوع ازدواج هم برپایه ی رابطه ی جنسی هست و آقایان هم از بودن با شریک های جنسی زیاد حس دلزدگی پیدا میکنند و برای همیشه این فکر در سر هر دو خواهد بود که برای یک رابطه ی طولانی نمی شود کسی را پیدا کرد.ازدواج سفید برخلاف ازدواج محضری، ویرانگر است ، پایه ی آن روی جدا بودن شکل میگیرد درحالی که ازدواج محضری سازندگی را به همراه دارد و از بیماری های روانی مثل تنوع طلبی ، زیاده خواهی ، خودخواهی ، عدم انعطاف پذیری و افسردگی جلوگیری میکند. تمام این دلایل تنها بخشی از انتقادات به مساله ی ازدواج سفید است.
امین در 4 ماه پیش الان همه ی این دوستان میگن درست نیست و الی آخر...
یه نگاهی به آمار طلاق بندازن ببینن چجوریه، و اینکه اگر در زمان دوستی یا ازدواج سفید به مشکل میخورن میتونن جدا شن از هم، و طلاق و بدبختی های بعدش در کار نخواهد بود، مورد بعدی اینه که اگه بعد از چند سال دوستی یا ازدواج سفید با هم بودن همچنان میفهمن که با هم توافق دارن و با همه چیز هم آشنا هستند، و میدونن با خوشبختی میتونن با هم زندگی کنن و میشه یک ازدواج موفق، خوب پس الان شما که میگین نمیشه به پسرا اعتماد کرد چه برسه به ازدواج سفید، خوب خانم محترم تو ازدواج سفید اگه عدم اعتماد دیدی راحت تر میتونی بری تا نسبت به ازدواج، کلا قضیه رو اشتباهی برداشت کردن دوستان، البته مساله عدم اعتماد در هر دو طرف هست و دوستی یا ازدواج سفید این فرصت رو به هر دو طرف میده که همدیگر رو بهتر بشناسن و مقدمه ای بر ازدواج باشه.
فردیس در 6 ماه پیش خرید بلیط هواپیما سیستمی و چارتر
Cheapchap.airpass.ir
تماشاخانه حامد در 6 ماه پیش سلام